AirTrack Factory AirTrack 2 on seuraavan sukupolven AirTrack harjoitteluun, voimisteluun ja cheerleadingiin. AirTrack 2 yhdistää aiempien mallien parhaat ominaisuudet ja vie ne uudelle tasolle. 30 cm paksuuden ja parannettujen ominaisuuksien ansiosta tämä airtrack on ihanteellinen valinta urheilijoille kaikilla tasoilla, olitpa sitten aloittelija tai ammattilainen.
Mikä erottaa AirTrack 2:n AirTrack P2:sta ja P3:sta?
- Jopa 10 % enemmän pomppua: Tarjoaa urheilijoille paremman korkeuden ja hallinnan, mikä on ratkaisevaa teknisesti vaativissa hypyissä:
- 40 % kevyempi: Merkittävästi pienempi paino tekee siitä helpommin kuljetettavan ja säilytettävän verrattuna edelliseen malliin.
- Parannettu pito: Uusi tekstuuri hyppypinnalla lisää vakautta ja turvallisuutta, vähentäen liukastumis- ja kaatumisriskiä harjoittelun aikana.
- Ympäristöystävällinen materiaali: Valmistettu kestävästi, materiaaleilla, jotka ovat aiempia malleja ympäristöystävällisempiä.
- Vie vähemmän tilaa säilytyksessä, joten se sopii paremmin kompakteihin harjoittelutiloihin tai urheiluhalleihin.
Miksi valita AirTrack 2?
- Jopa 10 % enemmän pomppua
- 40 % kevyempi P3
- Parannettu pito – päivitetty hyppypinnan tekstuuri
- Valmistettu ympäristöystävällisestä materiaalista
- Vie vähemmän säilytystilaa
- 5 vuoden takuu
Tuotetiedot:
- Mitat: Pituus 8, 12 tai 15 m
- Leveys: 2,8 m
- Paksuus/korkeus: 30 cm
- Väri: Pinta sininen, sivut harmaat, keskiviiva harmaa
- Säilytyspussi ja Hikoki-pumppu sisältyvät
- Valmistettu ympäristöystävällisistä materiaaleista
Säilytys (ilman ilmaa) | Koko ja paino:
- 8 m: 105x55x32 cm | Paino: 44,5 kg (versio 1 painoi 73,9 kg)
- 12 m: 105x75x38 cm | Paino: 66 kg (versio 1 painoi 110 kg)
- 15 m: 110x70x38 cm | Paino: 83 kg (versio 1 painoi 138,6 kg)
Materiaali:
AirTrackit on valmistettu korkealaatuisista ympäristöperusteisista materiaaleista.
Huom! Ensimmäisten viikkojen aikana AirTrackia tulisi käyttää molemmin puolin. AirTrackin kuljetusvaunu voidaan myös tilata erikseen.