PALVELEMME TEITÄ JATKOSSA VERKKOKAUPPANA. KIVIJALKAMYYMÄLÄMME ON SULJETTU.

Jari Roive

Toimitusjohtaja

Myynti ja markkinointi, yhteistyö

jari@klubbensport.fi

010 279 7602

Pekka Ahti

Myyntipäällikkö

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Häme, Länsi-Suomi, Etelä-Suomi, Eteläinen Itä-Suomi
 

pekka@klubbensport.fi

010 205 3701

Marko Lehtonen

Myyntiedustaja

Uimahallit ja Wibit

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Keski-Suomi, Pohjoinen Itä-Suomi, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa

marko@klubbensport.fi

040 0417147

 

Petri Virjo

Myyntiedustaja

Jälleenmyyjät, Wibit ja Triathlon 

petri@klubbensport.fi

040 5441 423

Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Minna Penttinen

Toimistopäällikkö

 

minna@klubbensport.fi

040 829 5901

Antti Nurkka

Markkinointipäällikkö

050 452 6687

antti.nurkka@tgklubben.fi