Asiakaspalvelu

info@klubbensport.fi   |   0102797600

ma-pe 9-16

 

Vastaamme yhteydenottoihin aukioloaikoinamme maanantaista perjantaihin klo 9-16. Mikäli emme pysty vastaamaan sinulle heti, soitamme aukioloaikojen puitteissa takaisin. Puhelun hinta on 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutilta (sisältäen arvonlisäveron 24 %). 

 

Osoite: Turuntie 4-6, 13130 Hämeenlinna

Pekka Ahti

Myyntipäällikkö
Koululiikunta- ja päiväkotituotteet
Häme, Länsi-Suomi, Etelä-Suomi, Eteläinen Itä-Suomi
 
pekka@klubbensport.fi
050 468 5520

Petri Virjo

Myyntiedustaja
Uimahallit, jälleenmyyjät, Wibit ja seurat
petri@klubbensport.fi
040 5441 423
Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Marko Lehtonen

Myyntiedustaja
Koululiikunta- ja päiväkotituotteet, uimahallit
Keski-Suomi, Pohjoinen Itä-Suomi, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa
marko@klubbensport.fi
040 0417147
 

Antti Nurkka

Markkinointipäällikkö
050 452 6687
antti.nurkka@tgklubben.fi

Jari Roive

Toimitusjohtaja
Myynti ja markkinointi, yhteistyö
jari@klubbensport.fi
010 279 7602

Minna Penttinen

Liiketoimintajohtaja
040 829 5901
minna@klubbensport.fi