Asiakaspalvelu

info@klubbensport.fi   |   0102797600   

ma-pe 9-16

 

Vastaamme yhteydenottoihin aukioloaikoinamme maanantaista perjantaihin klo 9-16. Mikäli emme pysty vastaamaan sinulle heti, soitamme aukioloaikojen puitteissa takaisin. 

PALVELEMME TEITÄ JATKOSSA VERKKOKAUPPANA. KIVIJALKAMYYMÄLÄMME ON SULJETTU.

 

 

Jari Roive

Toimitusjohtaja

Myynti ja markkinointi, yhteistyö

jari@klubbensport.fi

010 279 7602

Pekka Ahti

Myyntipäällikkö

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet
Häme, Länsi-Suomi, Etelä-Suomi, Eteläinen Itä-Suomi
 

pekka@klubbensport.fi

050 468 5520

Marko Lehtonen

Myyntiedustaja

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet, uimahallit
Keski-Suomi, Pohjoinen Itä-Suomi, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa

marko@klubbensport.fi

040 0417147

 

Petri Virjo

Myyntiedustaja

Uimahallit, jälleenmyyjät, Wibit ja seurat

petri@klubbensport.fi

040 5441 423

Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Minna Penttinen

Toimistopäällikkö

 

minna@klubbensport.fi

 

Antti Nurkka

Markkinointipäällikkö

050 452 6687

antti.nurkka@tgklubben.fi