X

 

 

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin klo 9-17. 

010 279 7600

info@klubbensport.fi

+358 50 352 8789

 

Osoite | Myymälä

Klubben Sport Finland Oy
Linnankatu 4
13100 Hämeenlinna

 

Myymälämme on avoinna arkisin klo 9-17.

 

Myymälästämme löytyy uinti- ja triathlonvarusteita. Myymälämme tuotevalikoima vaihtelee. Jos sinulla on kysyttävää myymälämme tuotevalikoimasta, otattehan yhteyttä asiakaspalveluun.

 

 

Voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiastasi vastaavaan henkilöön. Yhteystiedot löydät alta:

Jari Roive

Toimitusjohtaja

Myynti- ja markkinointi, yhteistyö

jari@klubbensport.fi

010 279 7602

Aki Helander

Endless Pools, EasySwim

aki@klubbensport.fi

010 279 7601

Marko Lehtonen

Myyntiedustaja

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Pohjois-Suomi, Keski-Suomi, Pohjoinen Itä-Suomi

 

marko@klubbensport.fi

0400417147

 

 

Pekka Ahti

Myyntipäällikkö

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Häme, Länsi-Suomi, Etelä-Suomi, Eteläinen Itä-Suomi

 

pekka@klubbensport.fi

010 205 3701

Petri Virjo

Myyntiedustaja

Zoggs-jälleenmyynti, Wibit, uimahallit

petri@klubbensport.fi

040 5441 423

 

Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Minna Penttinen

Toimistopäällikkö

minna@klubbensport.fi

040 829 5901

Verkkolaskuosoite

 

Verkkolaskuosoitteemme

003722445895

Y-tunnus

2244589-5

Verkkolaskuoperaattori

OpusCapita Group Oy

Operaattorin välittäjätunnus

003710948874

Sähköpostilaskuosoite

klubbensportfinland.FI.P.119814-2@docinbound.com

 

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen

Klubben Sport Finland Oy

PL 46165

00063 LASKUNET

Tuote on varastossa
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimituspäivä on vahvistettu.
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimituspäivää ei ole vahvistettu.
Tuotetta ei ole tilattu toimittajalta
Varen befinner seg på fjernlager.
Tuote on tilattu toimittajaltamme, mutta toimitusaikaa ei ole vahvistettu.
Tilatut tuotteet ovat toimittajamme varastossa,
Vahvistamaton - ota yhteys asiakaspalveluumme.