Erikoistarjous Spesialtilbud (Trykk her for å se spesialtilbud)
Dine spesialtilbud

Asiakaspalvelumme palvelee 

ma-pe klo 10-16

 

 

Osoite | Myymälä

Klubben Sport Finland Oy
Linnankatu 4
13100 Hämeenlinna

 

Myymälän aukioloajat

ma-pe: 10-16

la ja su: SULJETTU

 

Myymälästämme löytyy uinti- ja triathlonvarusteita. Myymälämme tuotevalikoima vaihtelee. Jos sinulla on kysyttävää myymälämme tuotevalikoimasta, otattehan yhteyttä asiakaspalveluun.

 

Voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiastasi vastaavaan henkilöön. Yhteystiedot löydät alta:

Jari Roive

Toimitusjohtaja

Myynti ja markkinointi, yhteistyö

jari@klubbensport.fi

010 279 7602

Aki Helander

Endless Pools, Suppama

aki@klubbensport.fi

Minna Penttinen

Toimistopäällikkö

 

minna@klubbensport.fi

040 829 5901

Pekka Ahti

Myyntipäällikkö

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Häme, Länsi-Suomi, Etelä-Suomi, Eteläinen Itä-Suomi
 

pekka@klubbensport.fi

010 205 3701

Marko Lehtonen

Myyntiedustaja

Uimahallit ja Wibit

Koululiikunta- ja päiväkotituotteet

Keski-Suomi, Pohjoinen Itä-Suomi, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa

marko@klubbensport.fi

040 0417147

 

Petri Virjo

Myyntiedustaja

Jälleenmyyjät, Wibit ja Triathlon 

petri@klubbensport.fi

040 5441 423

Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Antti Nurkka

Markkinointisuunnittelija

050 452 6687

antti.nurkka@tgklubben.fi

Verkkolaskuosoite

 

Verkkolaskuosoite 003722445895

Y-tunnus 2244589-5

Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Group Oy

Operaattorin välittäjätunnus 003710948874

Sähköpostilaskuosoite klubbensportfinland.FI.P.119814-2@docinbound.com

 

 

 

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen

Klubben Sport Finland Oy

PL 46165

00063 LASKUNET

Seuraa meitä myös Somessa!

 

     

Tuote on varastossa
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimituspäivä on vahvistettu.
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimituspäivää ei ole vahvistettu.
Tuotetta ei ole tilattu toimittajalta
Varen befinner seg på fjernlager.
Tuote on tilattu toimittajaltamme, mutta toimitusaikaa ei ole vahvistettu.
Tilatut tuotteet ovat toimittajamme varastossa,
Vahvistamaton - ota yhteys asiakaspalveluumme.