Sähköposti: 

info@klubbensport.fi

 

Puhelinnumero

010 279 7600

 

WhatsApp

+358 50 352 8789

 

Asiakaspalvelumme on avoinna ma-pe klo 9-17

Jotta meidän olisi helpompi auttaa sinua, pyydämme että otatte ennen yhteydenottoa esille asiakasnumeronne, tilausnumeronne tai laskunumeronne.

 

Osoite / Myymälä

 

Klubben Sport Finland Oy

Linnankatu 4

13100 Hämeenlinna

 

Myymälämme on avoinna arkisin klo 9-17.

 

Myymälästämme löytyy uinti- ja triathlonvarusteita. Myymälämme tuotevalikoima vaihtelee. Jos sinulla on kysyttävää myymälämme tuotevalikoimasta, otattehan yhteyttä asiakaspalveluun.

 

Laskutusosoite

 

Klubben Sport Finland Oy

Linnankatu 4

13100 Hämeenlinna

 

 

 

Voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiastasi vastaavaan henkilöön. Yhteystiedot löydät alta:

 

 

 

 

Jari Roive

 

Toimitusjohtaja

Myynti- ja markkinointi, yhteistyö

jari@klubbensport.fi

010 279 7602

Aki Helander

 

Endless Pools, EasySwim

aki@klubbensport.fi

010 279 7601

Minna Penttinen

 

Myynti / Asiakaspalvelu 

minna@klubbensport.fi

010 279 7600

Pekka Ahti

 

Myyntipäällikkö, koululiikunta- ja päiväkotituotteet

pekka@klubbensport.fi

010 205 3701

Petri Virjo

 

Myyntiedustaja, Zoggs-jälleenmyynti, Wibit, uimahallit

petri@klubbensport.fi

040 5441 423

 

Lue lisää Petrin taustoista Klubben-profiilista >

Marko Lehtonen

 

Myynti, koululiikunta- ja päiväkotituotteet

marko@klubbensport.fi

0400417147

 

 

 

 

 

Tuote on varastossa
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimituspäivä on vahvistettu.
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimituspäivää ei ole vahvistettu.
Tuotetta ei ole tilattu toimittajalta
Varen befinner seg på fjernlager.
Tuote on tilattu toimittajaltamme, mutta toimitusaikaa ei ole vahvistettu.
Tilatut tuotteet ovat toimittajamme varastossa,
Vahvistamaton - ota yhteys asiakaspalveluumme.